logotype
29-09-2020 | 09:18

Naslovna

Dan otvorenih vrata 2016. godine

U petak 22.04.2016. godine učenici i nastavnici naše škole organizovaće  "Dan otvorenih vrata".
U goste će nam doći učenici 9. razreda svih osnovnih škola naše Opštine u pratnji sa svojim nastavnicima, predstavnici lokalne zajednice, direktori srednjih i osnovnih škola, predstavnici Savjeta roditelja i Školskog odbora, te zainteresovani građani.

Tog dana naši učenici će predstaviti školski list "Horizont" i sa svojim nastavnicima će pripremiti prezentacije svojih zanimanja.

Cilj ove manifestacije je da učenicima osnovnih škola pokažemo šta naši učenici rade u okviru praktične nastave i koja zanimanja mogu upisati u narednoj školskoj godini.

Otvaranje je planirano u 10 sati, kada će učenici i gosti pogledati video zapis o školi, a zatim će svi zajedno poći na razgledanje prezentacija po učionicama. Program će trajati do 12,30 sati, a biće upriličeni i sportski sadržaji.

Video možete pogledati na linku ispod:

http://www.gradiska.tv/index.php?page=video&page2=2&video=2016-04-22_14-23_danssts&cat=Novosti